ساخت فروشگاه در فروشگاه ساز وب از تو

با فروشگاه ساز وب از تو بدون هزینه اولیه و نیاز به دانش فنی، فروشگاه اینترنتی بساز
14 روز تست رایگان، راه‌اندازی در کمتر از 3 دقیقه!

webazto.ir/

در صورت استفاده از هر یک از سرویس‌های فروشگاه ساز وب از تو شما موظف به رعایت شرایط و قوانین زیر هستید. بنابراین پیشنهاد می‌شود که موارد زیر را با دقت مطالعه فرمائید.

مقررات عمومی

تمامی فعالیت‌های فروشگاه‌ساز وب از تو، بر پایه‌ی قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و بر پایه رعایت حقوق مصرف‌کننده می‌باشد.

وب از تو این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در هر زمان نسبت به ویرایش و اصلاح شرایط و قوانین خود اقدام کند. اما اگر قوانین جدید، تاثیر مستقیمی بر روی کاربران و تصمیمات آنها داشته باشد، وب از تو بایستی پیش از اجرایی شدن این قوانین، شرایط جدید را به اطلاع کاربران رسانده و فرصت کافی را جهت عکس‌العمل در اختیار ایشان قرار دهد.


شرایط و قوانین استفاده از خدمات

حداقل سن قانونی برای استفاده از سرویس‌های وب از تو 18 سال تمام می‌باشد.

از درج هرگونه محتوا که بر اساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران جرم تلقی شود، پرهیز نمائيد.

تمامی مسئولیت‌های فروشگاه ساخته شده و فایل‌ها و متونی که در آن درج می‌کنید، به عهده صاحب حساب کاربری می‌باشد و هیچ مسئولیتی متوجه وب از تو نخواهد بود. توجه داشته باشید که رعایت نکردن قوانین باعث بسته شدن فروشگاه و تعلیق حساب کاربری شما خواهد شد (بدون بازگشت هزینه‌ی سرویس). در صورتی که نیاز به اطلاع‌رسانی یا هشدار در خصوص این موضوع باشد، پشتیبانی وب از تو از طریق تماس یا پیامک (با شماره تماس وارد شده) با شما ارتباط خواهد گرفت

کاربر بایستی اطلاعات خود را به صورت صحیح و دقیق وارد نماید. وب از تو جهت هرگونه ارتباط با کاربران از اطلاعات ارائه شده استفاده می‌کند. مسئولیت هرگونه عواقب ناشی از عدم صحت اطلاعات کاربری، بر عهده کاربر می‌باشد.


تعهدات وب از تو

وب از تو تمام تلاش خود را برای حفظ، نگه‌داری و ارائه بهترین کیفیت در خدمات خود با بالاترین سرعت و کمترین اختلال می‌کند. با این حال برخی از موارد وجود دارند که خارج از کنترل و دخالت وب از تو رخ می‌دهند، همانند: قطعی احتمالی دیتاسنتر یا بروز اختلال اینترنت که در این صورت وب از تو تعهدی در قبال این موارد ندارد. در این گونه موارد، تیم وب از تو تمام تلاش خود را برای رفع مشکل در اسرع وقت خواهد کرد. در این شرایط شکیبایی شما به رفع سریع‌تر مشکل کمک شایانی می‌کند.

وب از تو متعهد می‌شود که به صورت شفاف و دقیق تمام اطلاعات مورد نیاز کاربران را در اختیار ایشان قرار داده تا در تصمیم‌گیری و رفع ابهامات ایشان موثر واقع شود.

وب از تو متعهد می‌شود اصول کاری خود را مطابق با موازین علمی و استاندارد انجام داده و در راستای انجام درست فعالیت‌ها تمامی سعی خود را به کار گیرد.

وب از تو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتویات وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی کاربران خود عهده‌دار نبوده و هیچ‌گونه تعهدی در خصوص آنچه در این فروشگاه‌ها منتشر شده است، نخواهد داشت.

پشتیبانی وب از تو به صورت تلفنی و سیستم تیکت در خدمت شما عزیزان می‌باشد، اما در مواردی به علت حجم بالای تماس‌ها و تیکت‌ها قادر به پاسخگویی سریع نیستیم. لذا خواهشمند است در چنین مواردی صبور باشید تا در اسرع وقت پاسخ‌گوی شما باشیم.

مالکیت مادی و معنوی تمامی مقاله‌ها و محتوای وب‌سایت وب از تو به آدرس (www.webazto.ir) متعلق به این برند است.

مالکیت وب‌سایت

مالکیت وب‌سایت ساخته شده توسط وب از تو شخصی هست که اطلاعات حساب کاربری به نام ایشان ثبت شده است. اگر کاربر نماینده‌ای بفرستد و ایشان سایت را به نام خود ثبت کند، حتی در صورتی که وجه ملزمی توسط کاربر به ایشان پرداخت شده باشد، وب از تو مسئولیتی در این زمینه عهده‌دار نخواهد بود.

اختلاف بر سر مالکیت

در صورت بروز اختلاف بر سر مالکیت سایت (همانند شرکای تجاری و ...)، رفع هرگونه اختلافات میان طرفین، خارج از محدوده خدمات و حوزه اختیارات این شرکت می‌باشد و هر یک از طرفین دعوی باید درخواست‌های خود را از طریق مراجع ذی‌صلاح پیگیری کنند. در این صورت کاربر توافق می‌کند تا زمان ابلاغ حکم مراجع قضایی، وب از تو به صلاحدید خود و بر اساس اسناد ارائه شده شامل قرارداد بین طرفین یا رسید پرداخت و ...، سایت را به هر کدام از طرفین تحویل داده یا این که به صورت موقت دسترسی به سایت را قطع کند.


تمدید سرویس

<

تاریخ تمدید سرویس بعد از اتمام مدت زمان اشتراک خریداری شده توسط کاربر می‌باشد. وب از تو تا 6 ماه پس از گذشت تاریخ تمدید سرویس، همچنان اطلاعات فروشگاه شما را محفوظ نگه خواهد داشت اما پس از آن، هیچ مسئولیتی در قبال نگهداری یا ارائه اطلاعات فروشگاه به کاربر نخواهد داشت. وب از تو از تمامی راه‌های ممکن تلاش می‌کندبه کاربر جهت تمدید سرویس اطلاع‌رسانی نماید و در صورتی که کاربر به هر دلیلی اطلاعیه‌های وب از تو را دریافت نکند، هیچ مسئولیتی با وب از تو نمی‌باشد.


ثبت و تمدید دامنه

از آنجائی که وب از تو ثبت و یا تمدید دامنه را به صورت واسط انجام می‌دهد، لذا عدم پذیرش ثبت یا تمدید توسط ثبت کننده بین المللی یا ir به هر دلیلی، مسئولیتی را متوجه وب از تو نخواهد کرد.

اطلاع‌رسانی‌های مداوم در خصوص تمدید دامنه برای کاربر ارسال می‌گردد و کاربر متعهد به تمدید دامنه فروشگاه خواهد بود. البته در خصوص فروشگاه‌هایی که دامنه ir دارند، در صورت تمدید سرویس، دامنه‌ی آنها نیز تمدید خواهد شد (مگر این که دامنه‌ی آنها به صورت 5 ساله ثبت شده باشد)


حریم شخصی و اطلاعات محرمانه

وب از تو تمامی تلاش خود را در خصوص حفظ محرمانگی اطلاعات کاربران خواهد کرد و این اطلاعات را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری واگذار نمی‌کند، مگر این که حکم قضایی ابلاغ شود.

وب از تو تمام سعی خود را بر حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و لایه‌های امنیتی متفاوتی را به کار گرفته است، اما در صورتی که این اطلاعات از طریق حملات سایبری و یا نشت اطلاعات زیرساخت‌ها دزدیده شود، وب از تو هیچ مسئولیتی در رابطه با نشت اطلاعات در سرورهای خود را نمی‌پذیرد.


سایر قوانین و مقررات

قوانین و مقررارت بیشتر را در صفحه قوانین و مقررات وب از تو مطالعه کنید.

ساخت فروشگاه در فروشگاه ساز وب از تو
ساخت فروشگاه در فروشگاه ساز وب از تو

لطفاً کد تائید 4 رقمی پیامک شده به تلفن همراه‌تان را وارد نمائید

در حال تائید شماره همراه