ساخت فروشگاه در فروشگاه ساز وب از تو

با فروشگاه ساز وب از تو بدون هزینه اولیه و نیاز به دانش فنی، فروشگاه اینترنتی بساز

webazto.ir/

در صورت استفاده از هر یک از سرویس‌های فروشگاه ساز وب از تو شما موظف به رعایت شرایط و قوانین زیر هستید. بنابراین پیشنهاد می‌شود که موارد زیر را با دقت مطالعه فرمائید.

شرایط استفاده

هدف ما در فروشگاه ساز وب از تو فراهم کردن محیطی امن، سالم و پایدار برای کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک است. در راستای تحقق همین هدف، قوانینی که در این صفحه ذکر شده است به عنوان مرجعی برای تمامی فروشندگان و خریداران در وب از تو لازم الاجرا خواهد بود.

از این پس در این سند هر فردی که اقدام به خرید کالا از فروشگاه‌های وب از تو می‌کند خریدار و هر فردی که اقدام به ساخت فروشگاه و فروش و توزیع محصولات مختلف می‌نماید، فروشنده نامیده خواهد شد. لازم به ذکر است که هر فرد، چه در مقام خریدار و چه در مقام فروشنده، دارای حقوقی است که این حقوق می‌بایست از جانب طرفین (خریدار نسبت به فروشنده و فروشنده نسبت به خریدار) محترم شمرده شود.

فروشگاه‌ساز وب از تو که از این پس به اختصار «وب از تو» نامیده خواهد شد، به عنوان متولی این سامانه و فقط مهیا کننده محیطی برای خرید و فروش کالاها و مبادله امن اطلاعات (با استفاده از فناوری‌ها و سازوکارهای ارتباطی جدید) می‌باشد و به تمامی کاربران خود توصیه می‌کند تا کلیه موارد ذیل را به دقت مطالعه نمایند.

کلیه قوانین و شرایط ذکر شده توسط وب از تو، منطبق با قوانین تجارت الکترونیک، قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون حمایت از حقوق فروشنده و مصرف کننده می باشد.

فروشنده موظف به رعایت تمامی قوانین وب از تو می‌باشد و در صورت عدم پایبندی به قوانین از جمله عدم تامین یا ارسال کالا، عدم پاسخگویی و ... ، وب از تو این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا اطلاعات لازم را جهت پیگیری‌های حقوقی به مراجع قانونی از جمله پلیس محترم فتا و خریداران (در خصوص ثبت شکایت) ارجاع دهد.


شرایط و قوانین عمومی

ثبت نام در وب از تو به منزله‌ی پذیرفتن شرایط، قوانین و نحوه‌ی استفاده از خدمات و سرویس‌های ما می‌باشد. هر کاربر در وب از تو (اعم از فروشنده یا خریدار) تائید می‌نماید که به صورت مداوم صفحه‌ی قوانین و مقررات وب از تو رو مطالعه کرده و از تمامی قوانین جدید و به روزرسانی شده نیز آگاه می‌باشد و نمی‌تواند اظهار بی‌اطلاعی نماید.


قوانین فروش

فروشنده می‌بایست ساعات مشخصی را به عنوان ساعت کاری فروشگاه تعیین نموده و پاسخگوی تماس مشتریان و کارشناسان وب از تو باشد.

تنها مبلغی توسط فروشنده دریافت می‌شود که توسط الگوریتم‌های وب از تو محاسبه شده‌ باشد، دریافت هرگونه وجه خارج از سرویس پرداخت وب از تو (همانند کارت به کارت، نقدی و ...) خلاف قوانین وب از تو خواهد بود و در صورت مشاهده یا گزارش این موضوع، از ادامه فعالیت فروشگاه جلوگیری خواهد شد.

فروش کالا و محصولات توسط فروشنده به مشتریان انجام می‌گیرد و وب از تو صرفا زیرساخت فروش را فراهم می‌نماید. لذا مسئولیت صدور فاکتور در وجه خریدار ، ارسال کالا ، پاسخگویی به خریدارن و به طور کلی تمامی امور مربوط به فروش بر عهده فروشنده می‌باشد و وب از تو هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن و مسائل مربوطه نخواهد داشت.

در صورت صدور فاکتور در وجه و یا بنام وب از تو و اظهار نمودن آن در گزارشات مالیاتی، مراتب مورد تائید این شرکت نبوده و همچنین این شرکت هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و مسئولیت خسارت وارده بر عهده فروشنده خواهد بود.

فروشنده تضمین می‌کند که تمامی محصولات و کالاهای تحویلی به خریدار مطابق قوانین جمهوری اسلامی تولید شده و یا از مبادی رسمی کشور و به صورت قانونی وارد گردیده است. همچنین کالاها نو و سالم و مطابق توصیفات اعلام شده از نظر رنگ، جنس، اندازه و سایر پارامترهای کیفی خواهد بود و چنانچه در این رابطه خسارتی به وب از تو یا خریدار وارد آید، فروشنده متعهد به جبران خواهد بود.

فروشنده اعلام می دارد که مالک کالا بوده و اعتراضی ندارد و حقوق مالکیت صنعتی (در صورت وجود)،مالکیت معنوی و سایر حقوق قانونی و عرفی، متعلق به ایشان است یا حق بهره برداری از این حقوق و عرضه کالاهای مربوطه را دارد و مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران مجاز به فعالیت اقتصادی و تجاری می‌باشد.

به روز بودن قیمت ها

فروشنده بایستی قیمت، موجودی، تخفیف‌های ارائه شده، توقف تولید یا عرضه و تغییر در نوع بهای هر محصول را در اسرع وقت ویرایش و به روز نماید. در غیر این صورت مسئولیت کلیه خسارات وارده به خریدار و وب از تو، بر عهده فروشنده خواهد بود.

کنترل کیفی

کنترل کیفی کالاها تماما بر عهده فروشنده می‌باشد و وب از تو تعهدی در قبال آن ندارد. تنها در صورت گزارش خریداران مبنی بر معیوب یا ناقص بودن کالا و یا عدم تطابق کالای ارسالی با اطلاعات سفارش (از نظر رنگ، ابعاد و یا هر پارامتر دیگر)، وب از تو نسبت به بررسی موضوع اقدام خواهد کرد. بر مبنای نظر کارشناسی وب از تو، اقدامات لازم اعم از تعویض کالا و یا عودت وجه سفارش به خریدار از سوی فروشنده صورت خواهد گرفت.

فروشنده موظف می‌باشد کلیه اطلاعات ارسالی توسط خریداران یا کارشناسان وب از تو را محرمانه قلمداد کرده و آنها را نزد خود محفوظ نگه‌ دارد. مسئولیت سوءاستفاده از این اطلاعات بر عهده فروشنده خواهد بود.


ضمانت بازگشت کالا

اگر فروشنده برای بازگشت کالاها شرایط خاصی را مطرح نماید، خریدار بایستی با توجه به شرایط تعیین شده، نسبت به ثبت سفارش و خرید اقدام نماید. به صورت کلی در شرایط زیر خریدار می‌تواند کالا را مرجوع نماید. در این صورت تمامی مسئولیت های ناشی بر عهده فروشنده خواهد بود.

  • مغایرت در کالای خریداری شده
  • کالای دارای آسیب فیزیکی (یا آسیب در بسته بندی)
  • کالای معیوب، دسته دوم یا دارای مغایرت با محتوای فروشگاه

عدم تامین کالا

در صورتی که فروشنده نتواند کالای سفارش داده شده را در مدت حداکثر 5 روز کاری تامین نماید، بایستی متعهد به بازگشت وجه پرداختی به حساب خریدار شود. در غیر این صورت اگر فروشنده پاسخگو نباشد،خریدار می‌تواند مراتب را به کارشناسان وب از تو اعلام کرده تا موضوع را پیگیری نمایند.

در صورتی که فروشنده به دفعات مکرر و غیرموجه نتواند کالا را تامین نماید و با گزارشات متفاوتی روبرو شود، وب از تو این حق را برای خود محفوظ میدارد که از ادامه فعالیت فروشگاه وی جلوگیری نموده و در صورت وجود گزارشات زیاد توسط خریداران، مراتب را به مراجع ذی‌صلاح اعلام کند.


عدم ارسال کالا

در صورتی که فروشنده شرایط و هزینه ارسال و به طور کلی هر موردی که خریدار قبل از ثبت سفارش باید از آن اطلاع داشته باشد را اعلام نکند، بایستی هزینه‌های ناشی از این امر را بر عهده گرفته و پرداخت نماید.


سایر قوانین و مقررات

قوانین و مقررارت بیشتر را در صفحه قوانین و مقررات وب از تو مطالعه کنید.

ساخت فروشگاه در فروشگاه ساز وب از تو
ساخت فروشگاه در فروشگاه ساز وب از تو

لطفاً کد تائید 4 رقمی پیامک شده به تلفن همراه‌تان را وارد نمائید

در حال تائید شماره همراه