سوالات متداول

هرچی سوال داری درباره کار با فروشگاه ساز وب از تو، اینجا پیداش کن!

وب از تو - عکس سوالات متداول

دسته‌بندی پرسش‌ها

پرتکرار ترین پرسش ها

برای ثبت‌نام بر روی دکمه‌ی "ساخت سایت" کلیک کنید. اطلاعات خواسته‌شده را وارد کنید و بر روی دکمه‌ی "ثبت اطلاعات" کلیک کنید. در صورتی که فیلدها را با عبارات مناسب کامل کرده باشید، ثبت‌نام شما با موفقیت انجام خواهد شد.

خیر، کارکردن با فروشگاه ساز وب از تو نیاز به دانش فنی ندارد و به راحتی و در کمتر از 3 دقیقه می توانید فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید و محصولات خودتان را در سایت شخصی خودتان به فروش برسانید.

پس از ثبت نام در فروشگاه ساز وب از تو، به مدت 14 روز می توانید فروشگاه آنلاین خود را به صورت رایگان تست و راه اندازی کنید. پس از به اتمام رسیدن تست 14 روزه رایگان، میتوانید پلن مورد نظر خو را خریداری کنید. تعرفه ی پلن های فروشگاه ساز وب از تو در این لینک قابل مشاهده است.

خیر، تمامی فروشگاه های ساخته شده، روی سرورهای قدرتمند وب از تو میزبانی می شوند که هیچ گونه محدودیت استفاده ای ندارند.

وارد پنل مدیریت فروشگاه خود شوید، از داشبورد سمت راست، روی زبانه "درگاه پرداخت" کلیک کنید. و سپس "افزودن" را بزنید. شماره‌ی شبا خود را ثبت کنید. پس از آنکه توسط وب از تو تایید شد، %100 مبلغ حاصل از فروش مستقیم به حساب شما واریز می‌شود.

خلاصه: داشبورد ← درگاه پرداخت ← ثبت شماره‌ی شبا

فروشگاه هایی که با وب از تو ساخته می شوند، به طور پیشفرض از لحاظ فنی برای موتورهای جست و جو مانند گوگل بهینه سازی شده اند و به همین دلیلی خیلی سریع و راحت به مشتری های زیادی دسترسی خواهید داشت و فروشگاه شما به راحتی در گوگل پیدا می شود.