سوالات متداول

هرچی سوال درباره کار با فروشگاه ساز وب از تو داری، اینجا پیداش کن!

سوالات متداول

دسته‌بندی پرسش‌ها

پرتکرار ترین پرسش‌ها

برای ساخت فروشگاه بر روی دکمه‌ی "ساخت فروشگاه" در منوی بالایی کلیک کنید. اطلاعات خواسته‌شده را وارد کنید و بر روی دکمه‌ی "ثبت اطلاعات" کلیک کنید. در صورتی که فیلدها را با عبارات مناسب کامل کرده باشید، ثبت‌نام شما با موفقیت انجام خواهد شد.

خیر، کارکردن با فروشگاه‌ساز وب از تو نیاز به دانش فنی ندارد و به راحتی و در کمتر از 3 دقیقه می‌توانید فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کنید و محصولات خودتان را در فروشگاه خودتان به فروش برسانید.

پس از ثبت‌نام در فروشگاه‌ساز وب از تو، به مدت 14 روز می توانید فروشگاه آنلاین خود را به صورت رایگان تست کنید. پس از به اتمام رسیدن تست 14 روزه رایگان، می‌توانید پلن مورد نظر خو را خریداری کنید. تعرفه‌ی پلن های فروشگاه ساز وب از تو در این لینک قابل مشاهده است.

خیر، تمامی فروشگاه‌های ساخته شده، روی سرورهای قدرتمند وب از تو میزبانی می‌شوند که هیچ گونه محدودیت استفاده‌ای ندارند.

وارد پنل مدیریت فروشگاه خود شوید، از داشبورد سمت راست، روی زبانه "درگاه پرداخت" کلیک کنید. و سپس "افزودن" را بزنید. اطلاعات خواسته شده را وارد نمائید تا درگاه پرداخت فروشگاه شما متصل شود.

خلاصه: داشبورد ← درگاه پرداخت ← افزودن

فروشگاه‌هایی که با وب از تو ساخته می شوند، به طور پیش‌فرض از لحاظ فنی برای موتورهای جست‌و‌جو مانند گوگل بهینه‌سازی شده‌اند و به همین دلیلی خیلی سریع و راحت به مشتری‌های زیادی دسترسی خواهید داشت و فروشگاه شما به راحتی در گوگل پیدا می شود.