درباره وب از تو

ایده‌ی وب از تو (webazto) از جایی شروع شد که حضور کسب‌وکارها، مخصوصا کسب‌وکارهای کوچک در شبکه‌های اجتماعی همانند اینستاگرام و تلگرام پررنگ شد و افراد از طریق این شبکه‌ها کسب‌وکار خود را معرفی کردند، اما در بعضی موارد با تحقیقاتی که تیم وب از تو در ابتدای سال 1400 از کسبه‌های مختلف انجام داد، مشخص شد که این شبکه‌ها، پاسخگوی نیاز واقعی صاحبان کسب‌وکارها نیستند. عدم وجود امکان پرداخت وجه، عدم دسته‌بندی مناسب، عدم امکان جست‌وجوی مناسب و فیلترها و از طرف دیگر احتمال فیلترینگ این شبکه‌ها از جمله مواردی هستند که می‌توانند روی کسب‌وکارها تاثیر منفی بگذارند و حتی باعث شود سرمایه‌گذاری صاحبان آنها از بین برود.

تیم وب از تو با درنظر گرفتن مشکلات این شبکه‌ها و همچنین با آگاهی از دلایل معروفیت آنها در جامعه، تصمیم گرفت تا سامانه‌ای راه‌اندازی کند تا علاوه بر پوشش مشکلات ذکر شده، بتواند همانند شبکه‌های اجتماعی ساده و در دسترس باشد و امکانات مناسبی برای صاحبان کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک فراهم آورد.

ما در وب از تو همواره سعی کرده‌ایم تا کاربردی‌ترین امکانات را در ساده‌ترین حالت برای کاربران خود فراهم کنیم و همیشه تلاش خواهیم کرد همراه کسب‌وکارهای کوچک باشیم تا بتوانند مسیر موفقیت و پیشرفت را به سرعت طی کنند.

وب از تو - عکس هلالی وب از تو - عکس هلالی

موفقیت ما در تجارت الکترونیک

از سال 1400 شروع به کار کردیم و تا به الان ...

کسب‌وکار

714+

مشتریان

917+

تمایز ما با دیگر سایت‌ها

  • قیمت‌های مقرون به صرفه و استفاده رایگان طولانی مدت
  • سادگی کار و انعطاف پذیری در ساختار
  • پکیج های متنوع تولید محتوا، مارکتینگ، سرویس پیامکی و ...
  • عدم نیاز به فعالسازی گواهی SSL و خرید دامنه
  • عدم نیاز به صرف زمان و هزینه برای فعالسازی درگاه پرداخت و ایجاد پرونده‌ی مالیاتی
  • عدم نیاز به تهیه هاست یا سرورهای میزبانی، تنها با ثبت‌نام در وب از تو می‌توانید سایت خود را بسازید.

چه مسیری را پیش گرفته‌ایم؟

وب از تو - مربع با نقطه‌ها وب از تو - مربع با نقطه‌ها

چشم اندازمان

ما در تلاشیم تا بتوانیم کسب‌وکارهای بیشتری را پوشش دهیم و در آنلاین کردن فضای کار آنها، یاورشان باشیم.
سعی می‌کنیم ساختار سایت‌ها را متنوع‌تر سازیم تا زیبایی طراحی برای صاحبان کسب‌وکارها و همچنین مشتریان آنها چشم نواز باشد
امکانات بیشتری به سامانه اضافه خواهد شد تا کاربران را شگفت زده کند و از ادامه کار با ما خشنود باشند.

ارزش هایمان

کاربران ما بیشترین ارزش را دارند :)
هر کاربر در سامانه‌ی ما، چه صاحب کسب‌وکار باشد و فروشنده و چه مشتری، حقوق منحصربه‌فرد خود را دارد و ما برای او ارزش قائلیم.
از این رو همواره تلاش کرده‌ایم تا امکانات خود را به ساده‌‌ترین شکل ممکن ارائه دهیم و سیاست‌های حریم خصوصی را به گونه‌ای تنظیم کنیم تا حقی از هیچ‌کدام از کاربران ما ضایع نشود.
هدف اصلی ما کمک به دیده‌شدن کسب‌وکار شما و از طرف دیگر تضمین کیفیت و خدمات شما برای مشتریان است، لذا سعی کرده‌ایم تا بتوانیم مقابل کسب‌وکارهای تقلبی بایستیم و از کلاهبرداری‌های احتمالی جلوگیری کنیم. پس با خیالی راحت اقدام به خرید و عرضه محصولات خود کنید.

ماموریتمان

از ابتدا تلاش کرده‌ایم تا امکانات کاربردی و مهمی را برای کاربران خود فراهم کنیم، پنل فروشندگان، پنل خریداران و قالب‌های فروشگاه‌ها همگی قابلیت‌های تخصصی خود را دارند تا بهترین تجربه را برای کاربران فراهم کنند.
ماموریت ما این است که خدمات بیشتری را به کاربران خود عرضه کنیم، کمک کنیم کسب‌وکارها محصولات و خدمات خود را به بهترین نحو نمایش دهند و مشتریان نیز همان محصولی که کیفیت و ارزش واقعی را دارد بیابند.