وب از تو - عکس هلال

سوالات متداول ثبت‌نام / ورود

تمام سوالات خود در مورد ثبت‌نام / ورود را در اینجا پیدا کنید

وب از تو - عکس سوالات متداول

ثبت‌نام / ورود

مهم ترین مزیت ما درگاه پرداخت مستقیم است. این قابلیت باعث می‌شود هنگامی که برای ساخت سایت اقدام می‌کنید، بدون نیاز به گذراندن مراحل درخواست درگاه پرداخت یا منتظر ماندن (حدود دو هفته)، درگاه پرداخت برای شما فعال شود.

اینجوری بدون زحمت اخذ نماد اعتماد و درگاه پرداخت، 100 درصد مبلغ مستقیما بدون واسط و کم و کاستی به حساب شما واریز می گردد.

با ثبت‌نام در فروشگاه ساز وب از تو، از تعرفه‌های استثنایی استفاده می‌کنید. در 3 دقیقه می‌توانید سایت خود را بسازید و به مدت 7 روز امکان استفاده‌ی رایگان از همه‌ی امکانات سایت را دارید و از درگاه پرداخت مستقیم برخوردار می‌شوید، این سبب می شود که پس از فروش محصول %100 مبلغ حاصل شده بلافاصله به حساب شما واریز گردد و همچنین می توانید برای کسب‌وکار خود ناحیه‌ی فروش تعیین کنید.

برای ثبت‌نام بر روی دکمه‌ی "ساخت سایت" کلیک کنید. اطلاعات خواسته‌شده را وارد کنید و بر روی دکمه‌ی "ثبت اطلاعات" کلیک کنید. در صورتی که فیلدها را با عبارات مناسب کامل کرده باشید، ثبت‌نام شما با موفقیت انجام خواهد شد.

خلاصه: ساخت سایت

 

بله. برای ارتباط با فروشنده لازم است شماره تماس به نام خود صاحب فروشگاه باشد و همین‌طور لازم است، همواره در دسترس و روشن باشد.

نام نمایشی فروشگاه شما در سایت است که در هدر (بالای سایت) و فوتر (پایین سایت) قرار می‌گیرد.

برای ورود بر روی دکمه‌ی "ورود" در هدر (بالای سایت) سایت کلیک کنید. شماره تلفن و رمز خود را وارد کنید. با کلیک بر روی دکمه‌ی "ورود به مدیریت سایت" ، می توانید به پنل مدیریت فروشگاه خود وارد شوید.

توجه داشته باشید، اگر قبلا در سایت ثبت‌نام نکرده اید، امکان ورود شما وجود ندارد.

خلاصه: ورود ← وارد کردن اطلاعات

درصفحه‌ی ورود به حساب روی عبارت "رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید. شماره تلفن خود را وارد کنید و تیک من ربات نیستم را بزنید. کد تاییدیه ارسال شده به شماره موبایل را وارد کنید و رمز خود را تغییر دهید.

خلاصه: صفحه‌ی ورود به حساب کاربری ← رمز عبور را فراموش کرده ام.

 

در پنل مدیریت فروشگاه، از داشبورد سمت راست، روی زبانه‌ی "حساب کاربری" کلیک کنید. در صفحه‌ی جدید پس از ورود اطلاعات روی گزینه‌ی "تغییر رمز عبور" کلیک کنید.

خلاصه: داشبورد ← زبانه‌ی حساب کاربری ← تغییر رمز عبور

 

در پنل مدیریت فروشگاهی خود بر روی آیکون حساب کاربری در بالا سمت چپ کلیک کنید. بر روی گزینه‌ی خروج از حساب کلیک کنید.

خلاصه: کلیک بر روی آیکون حساب کاربری ← خروج.

 

بله. کاربر می‌تواند هم به عنوان فروشنده و هم به عنوان مشتری ثبت‌نام کند و مشکلی وجود ندارد.

خیر. 7 روز اول رایگان است.

بدون واریز کردن پول می‎‌توان 7 روز از همه‌ی امکانات سایت استفاده کرد.

مدت زمان پنل (سرویس) رایگان 7 روز می‌باشد.

وارد پنل مدیریت فروشگاهی خود شوید. از داشبورد سمت راست، زبانه‌ی "خرید سرویس" را انتخاب کنید. سرویس مورد نظر خود از نظر هزینه و زمان را انتخاب کنید. بر روی گزینه‌ی "خرید" کلیک کنید. به درگاه پرداخت منتقل‌ می‌شوید و پس از طی کردن مراحل پرداخت، سرویس خریداری می‌شود. وضعیت سرویس را می‌توانید از "وضعیت سایت شما" ببینید.