وب از تو - عکس هلال

سوالات متداول ثبت‌نام / ورود

تمام سوالات خود در مورد ثبت‌نام / ورود را در اینجا پیدا کنید

وب از تو - عکس سوالات متداول

ثبت‌نام / ورود

یکی از مهمترین مزیت‌های فروشگاه‌ساز وب از تو، ترکیبی از market place بودن و فروشگاه ساز بودن هست.

یعنی شما می‌توانید یا به صورت فروشگاه زیر مجموعه فعالیت کنید و بدون نیاز به دریافت نماد اعتماد، کد مالیاتی یا درگاه پرداخت، فروش اینترنتی داشته باشید.

یا به صورت فروشگاه اختصاصی و مستقل فعالیت نمائید. در این صورت می‌توانید از امکاناتی نظیر اتصال به سرویس‌های گوگل، اتصال به ترب، دریافت نماد اعتماد، نماد ساماندهی و اتصال به چت آنلاین استفاده نمائید.

از طرفی همه امکانات و قابلیت‌های فروشگاه ساز وب از تو به ساده‌ترین شکل ممکن ارائه شده است و تجربه کاربری راحتی را فراهم کرده است

 

با ثبت‌نام در فروشگاه ساز وب از تو، از تعرفه‌های مقرون‌به‌صرفه بهره‌مند می‌شوید. در 3 دقیقه می‌توانید فروشگاه آنلاین خود را بسازید و به مدت 14 روز امکان استفاده‌ی رایگان از همه‌ی امکانات فروشگاه را دارید. سپس می‌توانید با خیال راحت تصمیم بگیرید .

برای ثبت‌نام بر روی دکمه‌ی "ساخت فروشگاه" در منوی بالایی کلیک کنید. اطلاعات خواسته‌شده را وارد کنید و بر روی دکمه‌ی "ثبت اطلاعات" کلیک کنید. در صورتی که فیلدها را با عبارات مناسب کامل کرده باشید، ثبت‌نام شما با موفقیت انجام خواهد شد.

خلاصه: منوی بالایی -> ساخت فروشگاه

 

بله. برای ارتباط با فروشنده لازم است شماره تماس به نام خود صاحب فروشگاه باشد و همین‌طور لازم است، همواره در دسترس و روشن باشد.

نام نمایشی فروشگاه شما در سایت است که در هدر (بالای سایت) و فوتر (پایین سایت) قرار می‌گیرد.

برای ورود بر روی دکمه‌ی "ورود" در هدر (بالای سایت) سایت کلیک کنید. شماره تلفن و رمز خود را وارد کنید. با کلیک بر روی دکمه‌ی "ورود به مدیریت سایت" ، می توانید به پنل مدیریت فروشگاه خود وارد شوید.

توجه داشته باشید، اگر قبلا در سایت ثبت‌نام نکرده اید، امکان ورود شما وجود ندارد.

خلاصه: ورود ← وارد کردن اطلاعات

درصفحه‌ی ورود به حساب روی عبارت "رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید. شماره تلفن خود را وارد کنید و تیک من ربات نیستم را بزنید. کد تاییدیه ارسال شده به شماره موبایل را وارد کنید و رمز خود را تغییر دهید.

خلاصه: صفحه‌ی ورود به حساب کاربری ← رمز عبور را فراموش کرده ام.

 

در پنل مدیریت فروشگاه، از داشبورد سمت راست، روی زبانه‌ی "حساب کاربری" کلیک کنید. در صفحه‌ی جدید پس از ورود اطلاعات روی گزینه‌ی "تغییر رمز عبور" کلیک کنید.

خلاصه: داشبورد ← زبانه‌ی حساب کاربری ← تغییر رمز عبور

 

در پنل مدیریت فروشگاهی خود بر روی آیکون حساب کاربری در بالا سمت چپ کلیک کنید. بر روی گزینه‌ی خروج از حساب کلیک کنید.

خلاصه: کلیک بر روی آیکون حساب کاربری ← خروج.

 

بله. کاربر می‌تواند هم به عنوان فروشنده و هم به عنوان مشتری ثبت‌نام کند و مشکلی وجود ندارد.

خیر. 14 روز اول رایگان است.

بدون واریز کردن پول می‎‌توان 14 روز از همه‌ی امکانات سایت استفاده کرد.

مدت زمان پلن (سرویس) رایگان 14 روز می‌باشد.

وارد پنل مدیریت فروشگاهی خود شوید. از داشبورد سمت راست، زبانه‌ی "خرید سرویس" را انتخاب کنید. سرویس مورد نظر خود از نظر هزینه و زمان را انتخاب کنید. بر روی گزینه‌ی "خرید" کلیک کنید. به درگاه پرداخت منتقل‌ می‌شوید و پس از طی کردن مراحل پرداخت، سرویس خریداری می‌شود. وضعیت سرویس را می‌توانید از "وضعیت سایت" ببینید.