فروشگاه ساز آنلاین چیست؟

آشنایی با انواع رایج فروشگاه سازها

فروشگاه ساز آنلاین چیست؟

387 بازدید

سه‌شنبه 13 اردیبهشت 1401


توی دنیای مدرن امروز، داشتن سایت برای هر فروشگاهی یک امر واجب شده و همه فروشندگان برای برندسازی، فروش بالاتر و بیشتر به دنبال راه اندازی کسب و کار آنلاینشان هستند. برای راه اندازی یک وب سایت برای فروشگاه خود شما چند راه حل در پیش روی خود دارید که به مرور به آنها خواهیم پرداخت.
 
1) پیاده سازی وب سایت از 0 تا 100:
در این روش باید به دنبال یک تیم برنامه نویسی وبسایت باشید تا وبسایت شما را مطابق میتوان طراحی و پیاده سازی کنند. از مزیت های این روش پیاده سازی می توان به انعطاف و شخصی سازی شدن آن اشاره کرد. از معایب این روش هم می توان به هزینه بسیار بالای طراحی سایت اشاره کرد.
 
2) پیاده سازی وب سایت با استفاده از وردپرس:
در این روش بایستی به دنبال یک نفر آشنا به وردپرس باشید ، یک قالب وردپرسی و یک هاست و دامنه تهیه کنید و سایت خودتون رو راه اندازی کنید. از معایب این روش می توان به کند بود سایت های وردپرسی، نداشتن قابلیت انعطاف و تغییرات زیاد در وبسایت اشاره کرد.
 
3) پیاده سازی با استفاده از سایت ساز:
این روش که یکی از بهترین و مناسب ترین روش ها برای کسب و کارها می باشد. در این روش نیاز به دانش برنامه نویسی ندارید و به راحتی می توانید وبسایت خود را بسازید و مدیریت کنید.
در این روش نیاز به پیدا کردن تیم های برنامه نویسی و مدیریت سایت ندارید و خودتان می توانید سایت خودتان را بسازید.
 
با مطالعه مطالب بالا می توان فهمید که استفاده از سیستم سایت ساز بهترین و مقرون به صرفه ترین روش برای ساخت وبسایت است. بهت پیشنهاد می کنم با سیستم فروشگاه ساز وب از تو که یکی از بهترین و راحت ترین سیستم ها برای ساخت سایت هست، همین الان بدون هیچ دردسری سایت خودت رو راه اندازی کنی و از کلی امکانات شگفت انگیزی که برات محیا کردیم استفاده کنی. درست همینجا، همین حالا وقتشه!  

 

 

☎️ برای مشاوره رایگان کسب و کار با ما تماس بگیرید: 02191035072